logo

25 Ekim 2013

İbrahim Sağıroğlu, AK Parti’den aday adaylık başvursunu yaptı

İbrahim Sağıroğlu, AK Parti’den aday adaylık başvursunu yaptı

Önümüzdeki yıl Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesi Trabzon’da aday adaylar hızla ortaya çıkmaya başladı. Trabzon’da yerel seçimler için AK Parti teşkilatı başvuruları başladı. Bugün AK Parti Trabzon İl Başkanlığı’nda yapılan başvuru da önemli ayrıntılar dikkat çekti. Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Demokrat Parti’den istifa ederek Yomra Belediyesi aday adaylığı için AK Parti’ye başvurdu. AK Parti Trabzon İl Başkan Yardımıcısı Köksal Boz, Sağıroğlu’nun aday adaylık başvurusunu kabul edildiğini ilan ederek, ” İbrahim Beye teşekkür ediyoruz. İbrahim Bey Demokrat Parti’den istifa ederek partimize geçmiştir. Şuanda Yomra’ya güzel hizmetler eden İbrahim Bey’in partimizde de güzel çalışmalara imza atacağını ve oyları yükselteceğini umut ediyorum. Tabi ki aday adaylarımız için hepsinin oylarımızın yükselteceğini bekliyoruz. İbrahim Bey AK Parti’den hizmetlerine devam edecek” şeklinde konuştu.
‘HALK İSTEDİ AK PARTİ’YE GEÇTİM’

Sürpriz bir karala Demokrat Parti’den istifa ederek AK Parti’ye geçen  İbrahim Sağıroğlu, başvurusuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Bu zaman kadar muhalefetten hizmet etme imkanım oldu. Milletimizin tevekkülünü kazandık. Bizde istedik belediyemizi iktidarla taçlandıralım. Bu karar yalnız benim değil vatandaşlarında isteğidir. Ancak Yomra kimi istiyorsa onun arkasından gitmeye de hazırız. Kimseyle küsmedim, her adaya başarılar diliyorum. Yomra’mıza daha fazla hizmet vereceğiz. Dünya liderimiz sayın başbakanımızın yanında hizmet yapmaktan büyük mutluluk duyacağız” dedi.

SÜLEYMAN AYDOĞDU DESTEKLİYOR
Öte yandan İbrahim Sağıroğlu’nun AK Parti’ye yaptığı başvuruda Yomra ilçesi muhtarları hazır bulundu. AK Parti’ye geçen Eski Demokrat Parti Trabzon İl Başkanı Süleyman Aydoğdu’nun da Sağıroğlu’nun desteklemesi dikkat çekti.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

İbrahim Sağıroğlu, AK Parti’den aday adaylık başvursunu yaptı” için 2 Yorum

  1. ahmet ali kuru diyor ki:

    köksal bey ne demek ak partiden hizmetlerine devam edecek..! bu adam aday adayı mı yoksa aday mı? çıkarın dilinizin altındaki baklayı.. inşallah bu bir dil sürçmesidir.. aksi halde söyleminiz diğer aday adaylarına saygısızlıktır…!

  2. seyıt diyor ki:

    anlaşılıyorki akp nin ilk adayı belli olmuştur teşkılata geçmiş olsun